Post

Jednou z oblastí činnosti naší firmy jsou opravy (repase) plastových nádob, které se u těchto strojů používají. Vlivem opotřebování a dílem nevhodného používání se z nové nádoby stane nádoba hlučná a taky začne propouštět tekutiny. Provoz takovéto nádoby podstatně velmi zkracuje životnost stroje a proto nádoba včas vyřazená z provozu prodlužuje životnost stroje. Poškozené nádoby lze  za cenu nízkých nákladů vrátit zpět do provozu.

Zrovna tak „vyběhaný“  motor významným dílem ovlivňuje životnost nádob a je jedno jestli je to nádoba nová nebo repasovaná.

K opravám se používají díly, které jsou při výrobě osazovány výrobcem.

Nová nádoba/přejdi na poslední foto repasovaná nádoba/

Použité nádoby a jejich poškození

U nádoby, která byla dlouho v provozu je již vykloněná osička s noži. Nádoby je hlučná a není doporučeno ji nadále používat.

Nádoba u které je již poškozeno uložení  mechanických částí  je při provozu již hlučná a také se  ničí ložiska ve stroji. Tím se podstatně zkracuje jeho životnost a zvyšují se náklady na opravy.

Velmi často také dochází k mechanickému poškození nožů. To je způsobeno vždy nedodržením návodu výrobce a do nádoby se za provozu vloží předmět. Nejčastěji to jsou lžičky, nože, stěrky, kde potom  při vysokých otáčkách motoru dojde k poškození nožů a systému uložení v  nádobách.

V některých případech dojde i k poškození až rozpadnutí  ložiska systému.

V případě, že je nádoba předána na opravu (repasi) včas, že není mechanicky poškozená, pak umíme tuto nádobu vrátit zpět do provozu za cenu nízkých nákladů.

Používají se nové díly se shodnými parametry.

Nádoba se uzavře.

Nalisují se zpět  potřebné díly

Hotové  jsou připravené k odeslání zpět zákazníkovi

 

Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
     
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031